Németül beszélő marketingadatbázis-kezelő / specialista (ZJ-3589) (Budapest)

(ZJ-3589)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NÉMETÜL BESZÉLŐ MARKETINGADATBÁZIS-KEZELŐ / SPECIALISTA (ZJ-3589)

Feladatok:

  • Nemzetközi, vállalatcsoport szintű feladatok ellátása TÖRZSADATBÁZIS-KEZELÉS/–AKTUALIZÁLÁS területén;
  • Marketing-adatállomány kezelése, adatbázis gondozása, aktualizálása;
  • A TERMÉKPALETTA adatbázisban történő kezelése, a terméktulajdonságok gondozása, új termékek vagy termékmódosítások esetén az ADATVÁLTOZÁSOK lekövetése és átvezetése;
  • Közreműködés a nemzetközi MARKETING-ADATBÁZIS struktúrájának fejlesztésében, folyamatoptimalizálási tervek megfogalmazásában és megvalósításában;
  • Nyomtatott marketing eszközök, katalógusok előállításához szükséges folyamatok ellátása;
  • Folyamatos együttműködés a külföldi központtal, illetve további külföldi leányvállalatokkal.

Elvárások:

  • FELSŐFOKÚ végzettség;
  • Min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (ADATBÁZISKEZELÉS, TERMÉKMARKETING, NEMZETKÖZI SZOLGÁLTATÁSOK…);
  • Tárgyalóképes, aktív NÉMET nyelvismeret (angol nyelvismeret előnyt jelent);
  • Stabil, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, gyors tanulási készség;
  • Ideálisan M0 / Szigetszentmiklós/ Alsónémedi környéki lakóhely;
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség, rugalmasság, csapatjátékos attitűd.

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete (M0 Dél/M5, Szigetszentmiklós-Alsónémedi környéke)

Budapest