Németül beszélő senior react fejlesztő (e-i90) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NÉMETÜL BESZÉLŐ SENIOR REACT FEJLESZTŐ (E-I90)

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és -tervezés: CR, bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Követelményanalízis és végrehajtás,
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.)
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció (németül)

Elvárások:

  • Legalább 5 év tapasztalattal rendelkezel REACT, REACT Native, TypeScript, HTML5, Java Script, Java EE, CSS, Xamarin, Spring Boot, Swagger, REST, Cucumber technológiákban
  • További ismeretek: tapasztalat GIT használatban, SCRUM (JIRA&Confluence)
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Szeged, Pécs

Munkavégzés ideje: teljes munkaidő, 80-100 % remote

Kezdés: akár azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem regisztrálja angol nyelvű szakmai önéletrajzát, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542 számot.

Budapest