Németül beszélő ügyfélkoordinátor (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, a turizmusban és az utaztatásban ismert világhírű cég keres új kollégákat bővülő csapatába. A vállalat részeseként egy helyben ülve ismerheted meg a világ különböző tájait és betekintést nyerhetsz egy piacvezető cég életébe.
Jelentkezz, kezdődjön az utazás!

Németül beszélő ügyfélkoordinátor

Feladatok

- beérkező ügyek intézése, telefonok megválaszolása
- komplexebb ügyek kezelése, ügyfeleknek való segítségnyújtás
- End-to-end felelősségvállalás
- asszitencia biztosítása a szerződéses ügyfelek felé
- átfoglalások kezése
- törzsutasok kiszolgálása
- szervezeti egységgel való kapcsolattartás, koordináció

Követelmények

- erős ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudás
- minimum középfokú végzettség
- magabiztos, határozott fellépés
- türelem és alázat megléte
- tanulni akarás

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- egészségbiztosítási csomag
- fantasztikus utazási kedvezmények Neked és családodnak
- cégen belüli csapatépítő programok
- kedvezmény Budapest több szórakoztató létesítményébe

Munkavégzés helye

Magyarország