Nemzetközi Fuvarszervező (Tatabánya)

/Tatabánya/

A hirdetés már lejárt!

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi fuvarozással (is) foglalkozó stabil, megbízható vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Nemzetközi Fuvarszervező
(Tatabánya)

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás;
  • Árajánlatok készítése, dokumentálása;
  • Nemzetközi fuvarszervezés (FTL) , export-import;
  • Egyeztetés a sofőrökkel, szállítmányok nyomon követése;
  • Szükség esetén alvállalkozók bevonása, velük való kapcsolattartás;
  • Felmerülő problémák megoldása.

Elvárások

  • Releváns legalább 4-5 év nemzetközi fuvarozás területén
  • Aktív angol nyelvtudás
  • MsOffice ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk

  • Motiváló, magas bérezés (jutalék új üzletszerzés esetén)
  • Céges autó
  • Igényes munkakörnyezet, ahol nagyon kicsi a fluktuáció
  • Támogató csapat (a betanulás is nagyon elő van készítve)

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy mezőben: Senior fuvarszervező

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Tatabánya