Nemzetközi fuvarszervező-üzletkötő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Eurogate Logisztikai Csoport, egy londoni székhelyű, magyar tulajdonban lévő vezető nemzetközi logisztikai céghálózat, amely 6 országban, 13 irodából álló hálózattal szolgálja ki ügyfeleit.

A magyarországi vállalat csapatába keresünk tapaszalt, felkészült nemzetközi fuvarszervező-üzletkötőt.

Az ideális jelölt jó szervező készségű, motivált, önálló munkavégzésre alkalmas, energikus, rugalmas, nagy teherbírású személyiség. Pontos, precíz a munkában, ügyfélorientált, csapatmunkás, nyitott, oldott személyiség és jó a stressztűrő képessége. Munkája során a megbízói igényeket magas színvonalon teljesíti, a vállalat által a munkakörhöz rendelt célkitűzések, profitabilitás teljesítése mellett.

Nemzetközi fuvarszervező-üzletkötő

Munkaköri feladatok, elvárások

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése
  • Kapcsolattartás megbízókkal, ügyfélmegrendelések kezelése (komplett és részrakomány projektek), szervezése
  • Ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a fuvarosokkal, fuvarkapacitás felkutatása
  • Fuvarok adminisztrációja, a vállalatnál használt informatikai szoftverek kezelése
  • Üzletszerzésben való aktív részvétel, az értékesítési csapat támogatása

Tapasztalat, készségek

  • Minimum 3 éves KKV-nál szerzett szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, logisztikában, szállítmányozási és/vagy fuvarozási szektorban
  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes és szakmai szoftverek ismerete (MS Office, Word, Excel, szállítmányozói szoftverek felhasználói szintű ismerete, stb.)
  • Tárgyalási szintű, angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent egy második nyelv ismerete, valamint erkölcsi bizonyítvány (30 napnál nem régebbi)

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem
  • Teljesítménytől függő éves bónusz, negyedéves kifizetéssel
  • Mobiltelefon
  • Modern, motiváló, kulturált munkakörnyezet
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi cég
  • Fiatal lendületes csapat
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Jelentkezési határidő

2019. június 24. a Jelentkezem az állásra gombra kattintással; a tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését: Nemzetközi fuvarszervező-üzletkötő.

Telefon: +36 1 889 2500 Fax: +36 1 264 3002 Web: www.eurogate.com

Budapest