Nemzetközi villamos szervizmérnök (Magyarország)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

(13-9131)

pozícióba.

Feladatok

  • Villamos karbantartási és javítási munkák felügyelete és végzése különféle berendezéseken,
  • Villamos hibakeresések elvégzése, koordinálása,
  • Villamos rendszerekben történő módosítások, kiegészítések tervezése és kivitelezése,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról (angol és magyar nyelven),
  • Tanácsadás és műszaki segítség a munkatársak részére villamossági kérdésekben,
  • A FS Team Leader által adott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Elektromos hibakeresésekben, karbantartásban/ szervizelésben szerzett tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye

Országos illetve külföld

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9131”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda