.Net fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A partnercégünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapatként kezdte meg működését. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői – több hazai bank és biztosító cég. Szolgáltatásaik közé tartozik a technológiai oktatás, az eseti konzultáció és a folyamatos üzemeltetés-támogatáson át a komplett, önálló fejlesztési projektek megvalósítása.

.Net fejlesztő

Feladatok

Önálló személyiséget keresünk, aki gyorsan önállóan tud dolgozni – akár kihelyezhető ügyfélhez – akár külföldi projektbe is bevethető. Ide kapcsolódóan fontos, hogy rugalmas legyen, mivel az ügyfelekhez időnként ki kell menni. Budapesti projekteknél többnyire a projekt ideje alatt is az ügyfélnél dolgozunk. Nem feltétlenül azt keressük, aki mindig csak a legújabb technológiákkal szeret dolgozni. Inkább az találja meg a számításait, aki szereti az állandóságot és szeret ugyanabban a jól ismert technológiában „alkotni”. Ugyanakkor aki jobban szereti a változatosságot, annak is van lehetősége ezt megtapasztalni, mivel lehet váltogatni a projektek között.

Követelmények

Szükséges:
- 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalat .Net keretrendszerben
- Tapasztalat AngularJS, Angular, React vagy más front-end keretrendszerben
- HTML, CSS, Javascript ismeretek
- Microsoft Visual Studio és a C# alapos ismerete
- MS SQL Server és SQL nyelv mély ismerete
- Folyékony angol tudás

Előnynek számít:
- Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok
- Front-end rendszerek tesztelése
- Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használata
- Back-end fejlesztés
- Agilis módszertanok
- Banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztése

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Változatos projektek
- Belsős tréningek
- Karrierút tervezés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest