.NET fejlesztő-B100NF (Budapest)

.NET fejlesztő

Partnerünk 2007-ben alakult magyar vállalkozás, mely a mai napig magyar tulajdonban van. Jelenleg 40 fővel dolgoznak. Projektjeit változatosak, mindig új kihívásokat és újításokat tartogatnak. Elsősorban webfejlesztéssel, arculattervezéssel foglalkoznak, olyan partnerekkel dolgoznak együtt, mint a Hilltop, Sziget, Hyundai, Burger King.Helyileg a 9. kerületben találhatóak a metrómegállótól pár perc sétára.

Pozíció azonosító: B100NF

Feladatok

  • Webes és felhő alapú alkalmazásfejlesztés
  • Nagyvállalati megoldások fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében)
  • Részvétel nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben

Elvárások

  • C# nyelv használatában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • ASP.NET MVC
  • HTML, CSS, Javascript, JQuery tapasztalat
  • MSSQL
  • Jó probléma megoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • ASP.NET Core
  • WCF, Rest API
  • NoSQL adatbázis ismeret
  • Felhő alapú fejlesztési tapasztalat (Azure vagy Google Cloud)
  • Agile/SCRUM tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Az iroda a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődést biztosítanak, mivel nyitottak új technológiákra, segítenek és komolyan veszik az egyéni fejlődést és előremenetelt

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest