NPI gyártómérnök (Veszprém)

(Észak-Balaton régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kifejezetten sok éves tapasztalattal rendelkező mérnököt és technikust keres az alábbi pozícióba, új termékek/gépek transzfere miatt:

NPI gyártómérnök /É-Balaton régió/

Feladatok

  • High-tech gyártósorok telepítése Mo-ra és ezek működtetése
  • Európai szinten fontos, stratégiai termékek gyártásának támogatása, gyártási dokumentációk kidolgozása
  • A termelésben dolgozók betanítása (a támogatott gyártás területen), irányítása
  • Berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, dokumentálása
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal és a gépgyártókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ezt nagyon releváns, csőgyártásban/hidegalakításban szerzett tapasztalat kiválthatja, mert szakembereket keresünk)
  • Csőgyártásban v. hidegalakításban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás!
  • Külföldi kiküldetések vállalása, ennek pontos mértékéről még az interjún egyeztetés lesz

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai és továbbképzési lehetőségek, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag, bejárási támogatás
  • Albérleti támogatás, költözés esetén

Munkavégzés helye

Veszprém

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy mezőben: Gyártástámogató mérnök, É-Balaton

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém