NPI mérnök (Zalaegerszeg)

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát.

NPI mérnök

Feladatok

  • Stancoló és Lézervágó gépek CAD-CAM-es programozása
  • 2D/3D tervezés, műhelyrajzok elkészítése
  • Folyamatfejlesztés
  • TCO projektekben való aktív részvétel
  • Mintagyártás támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Táblaprogramok készítése
  • Új technológiák támogatása
  • Új technológiák bevezetése
  • Hajlítás technológia műszaki támogatása
  • LOTO feladatok végrehajtása

Követelmények

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • Hegesztőmérnöki végzettség előny,
  • Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalat,
  • Szabványismeret (ISO 9001, ISO TS/IATF),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
  • Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
  • Együttműkődő képesség,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Az ideális jelölt:

  • eredményorientált
  • átfogó és komplex látásmóddal rendelkezik
  • vállalati szinten gondolkozik

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Miért érdemes jelentkezni?

  • A cégen belüli változások miatt növekszik a piac és a megrendelések száma, így sok izgalmas projektre lehet számítani
  • Komplex munkakör, melyben sokat lehet tanulni
  • Multinacionális cég

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg