Projektvezető / gyártásfejlesztés (Oroszlány)

(Tatabánya régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Új projektek miatt keresünk az alábbi pozícióba TÖBB kollégát is, autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére:

Projektvezető / gyártásfejlesztés

Feladatok

  • Gyártási folyamatok ellenőre megtervezése, új termékek és technológiák bevezetése a gyártásba;
  • Gyártósorok telepítésének koordinálása/átalakításának támogatása;
  • Új gyártósorok terveinek engedélyezése, ellenőrzése;
  • Risk analízisek készítése;
  • Új termékbevezetéseknél különböző gyártási koncepciók kidolgozása;
  • Gépbeszállítókkal műszaki tárgyalások levezetése;
  • PFMEA-k készítése;
  • Lean projektekben részvétel.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség és releváns tapasztalat gyártásban
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Elektromos hajtású autók iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Érdekes és felelősségteljes munkakör
  • A jövő gyárát kell építeni - mind a termék, mind a technológia high-tech
  • Motiváló a bérezés és a cafeteria rendszer
  • Bejárás 100%-ban támogatva

Előnyök

  • Villanymotorgyártásban, teljesítményelektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected]email címen keresztül!
Tárgy mezőben: Projektvezető / gyártásfejlesztés

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/9430259 (Kiss Bernadett).

Oroszlány