NPI projekt mérnök (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

NPI projekt mérnök

Feladatok

  • Új programok indításához szükséges tevékenységek összefogása;
  • Mérnöki mintagyártások teljes körű lebonyolítása és értékelése együttműködve más osztályokkal;
  • Próbagyártási jegyzőkönyvek, jelentések készítéséhez adatok összegyűjtése és a jelentések elkészítése;
  • A próbagyártások során felmerült hibák elemzése, javító intézkedések meghozatala és bevezetése;
  • Termékfejlesztési, folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása a vevővel közösen;
  • BOM elemzés;
  • Új termelési részfolyamatok kidolgozása és problémamentes üzembe helyezése;
  • Aktív részvétel az FMEA munkában;
  • Termékspecifikus eszközök, berendezések telepítése és fejlesztése;
  • Munkahelyek hatékony és gazdaságos kialakítása szorosan együttműködve az ipari mérnökkel;
  • Munkautasítások elkészítése, karbantartása a termék bevezetése során;
  • A termelésben használt folyamatok optimalizálása, folyamatos fejlesztése a nagyobb hatékonyság, termelékenység érdekében;
  • Elemzések, szakvélemények, megoldási javaslatok elkészítése a termelést komolyan gátló problémák esetén.

Elvárások

  • Gépészmérnök főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás;
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat gyári környezetben;
  • Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380 +36 30/791-5969

Győr