Office Leasing Consultant - Vállalati ingatlan tanácsadó (Budapest)

Vállalati ingatlan tanácsadó pozícióba keresünk munkatársat Megbízónk számára, aki felkutatja azokat a hazai és nemzetközi cégeket (mérettől függetlenül) akik bérelt vagy saját ingatlannal rendelkeznek.

Office Leasing Consultant - Vállalati ingatlan tanácsadó

Feladatok

A kijelölt piacon jelen lévő potenciális ügyfelek feltérképezése
A már jelen lévő és főleg a növekedésben lévő cégek nyomon követése, kapcsolattartás
Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, ingatlanaikkal kapcsolatos döntések előkészítőinek és döntéshozók megkeresése
Kombinált és sokoldalú kapcsolatépítési és üzletszerzési tevékenység végzése
Az aktuális ingatlanpiaci trendek ismerete és azok átadása a potenciális ügyfelek részére
A bérlőképviseleti modell bemutatása, képviseleti megbízások megszerzése
Ajánlatok elkészítése, küldése, lekövetése, ügyfél-szerződések megkötése
Projektek lebonyolítása, koordinációja
Ügyfelek ingatlanportfóliójának folyamatos nyomon követése, a kiszervezhető feladatok projektbe szervezése

Követelmények

Felsőfokú angol nyelvtudás
Hasonló pozícióban eltöltött min. 2-3 év tapasztalat
Határozott kiállás
Proaktivitás

Amit kínálunk

Ambiciózus csapat, professzionális, de családias munkakörnyezet, nagyon jól megközelíthető helyen
Tanulási lehetőség az ingatlanszakmai területén
Korrekt juttatási csomag és kiemelkedő bónuszrendszer

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest