Office Manager (Budapest)

Van tapasztalatod az irodavezetés területén? Szívesen dolgoznál irodai környezetben, és jó szervezőkészséggel rendelkezel? Esetleg még angolul is beszélsz?
Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz ingatlanfejlesztéssel foglalkozó, nemzetközi partnerünk csapatába!

Office Manager

Feladatok

-irodai beszerzések
-utazásszervezés
-külföldi irodákkal/ partnerekkel/ kollégákkal való kapcsolattartás
-kiléptetési/beléptetési folyamatban való segítség
-iroda működésének a biztosítása
-ad hoc jellegű rendezvényszervezésben való részvétel
-más csapatok támogatása

Követelmények

- irodavezetésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- angol nyelvtudás
- nyitott, közvetlen pozitív személyiség

Amit kínálunk

-hosszú távú munkalehetőség
-fejlődés és perspektíva egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
-kellemes irodai környezet a XI. kerületben

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest