Oktatási, továbbképzési asszisztens (Budapest)

Oktatási, továbbképzési asszisztens

Egészségügyi ágazatban működő szervezet fiatal csapata teljes munkaidőre, hosszú távra, azonnali kezdéssel munkatársat keres.

Feladatok:

  • napi levelezés nyomonkövetése, vezető munkájának segítése, rendezvényszervezési feladatok ellátása, dokumentumkezelés, iktatás,
  • vizsgabizottsági tagok delegálási feladatával kapcsolatos ügyintézés,
  • a szakmai továbbképzések ellenőrzésének operatív koordinálása, a beérkezett jelentések feldolgozása, jelentések előkészítése,
  • honlap feltöltés, kezelés

Elvárások:

  • 10 ujjas, vakon gépelés
  • Excel függvények ismerete, gyakorlati alkalmazása, Grafikonok és táblázatok profi, szintű használata szerkesztése
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • lelkiismeretes munkavégzés
  • gyors, precíz munkavégzés
  • lényegre látó gondolkodásmód
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség, közvetlen emberi kapcsolat.

Előny:

  • Budapesti lakhely, egészségügyi szervezői, ügyvitelszervezői végzettség, oktatásszervezésben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkahely
  • alkalmazás: Mt. szerint
  • bérezés megállapodás alapján.

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület, Könyves Kálmán körút

A fényképes önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk „álláshirdetés-oktatásszervező” megjelöléssel.

Budapest