Oktatásszervezési asszisztens (Miskolc)

Miskolci gépjármű oktatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Az irodába érkező érdeklődők fogadása és részletes tájékoztatása a képzésekkel kapcsolatban,
  • Telefonos és e-mailben történő egyeztetések lebonyolítása,
  • Tanfolyamok szervezése, konzultáció az oktatókkal és a résztvevőkkel,
  • A képzési szerződésekhez szükséges adatok bekérése, illetve a dokumentumok elkészítése az ügyfelek részére,
  • Számlázási feladatok ellátása.

Önt keressük, ha:

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • Adminisztrációs, valamint ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Magabiztos kommunikáció, határozottság, valamint erős szervezőkészség jellemzi Önt.

Előny, ha:

  • Oktatásszervezői tapasztalattal rendelkezik.

Amit munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig,
  • Alapbéren felül vállalati és egyéni teljesítmény függvényében 13. havi juttatás,
  • Munkába járás támogatása,
  • Hosszú távú, stabil munkáltatói háttér.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc