Oktatásszervező (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szívesen lennél egy lendületes csapat tagja?
Szeretnél modern környezetben, korszerű eszközökkel dolgozni?
Szeretsz új kihívásokban részt venni?

HA IGEN, JELENTKEZZ AZ OTP FÁY ANADRÁS ALAPÍTVÁNY BUDAPESTI CSAPATÁBA!

A több mint negyed évszázados múlttal és tapasztalattal rendelkező OTP Fáy András Alapítvány szakmai tevékenységének középpontjában az általános és középiskolás diákok ingyenes pénzügyi, gazdasági és gazdálkodási képzése, valamint a fiatalok tudatos életpálya- és karriertervezése állnak. A pénzügyi kultúra fejlesztése érdekében az oktatásokon részt vevő fiatalok modern környezetben, játékos feladatokat megoldva, szórakozva tanulnak. 2018-tól mindez kiegészült a felnőtteket, felelős szülőket megszólító pénzügyi kultúrafejlesztő programokkal.

Ezen oktatási programok szervezéséhez keresünk elhivatott, jó kommunikációs készséggel rendelkező, felsőfokú végzettségű szakembert.

Oktatásszervező

Feladatok:

  • Az OTP Fáy András Alapítvány élőerős tréningjeinek, digitális oktatási programjainak szervezése és kiajánlása
  • A budapesti központ iskolai hálózatának fenntartása és bővítése, folyamatos kapcsolattartás oktatási intézményekkel, pedagógusokkal, hallgatókkal
  • A tréningekhez, oktatási programokhoz kapcsolódó adminisztrációs és ügyviteli tevékenység önálló ellátása, pályázatok adminisztrációs követelményeinek betartása
  • Részvétel az Alapítvány szakmai programjainak, rendezvényeinek szervezésében, megvalósításában, lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Nyitott személyiség
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Oktatásszervezői, programszervezői tapasztalat
  • Jártasság a magyar közoktatás és felnőttképzés területén
  • Közoktatási vagy gyermekekkel foglalkozó intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Felnőttképzéssel foglalkozó intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Modern környezet és fiatalos légkör

Munkakezdés várható időpontja:

2021. február

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázat részeként benyújtandó iratok, információk:

  • Fényképes szakmai önéletrajz (e-mail és telefonos elérhetőség megadása kötelező)
  • Havi fizetési igény (nettó)

A jelentkezéseket 2021. január 15-ig várjuk.

Budapest