Olaj - és gázkútkezelő, gázelőkészítő állomás kezelő (Budaörs)

Gázipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Olaj - és gázkútkezelő, gázelőkészítő állomás kezelő

Elvárások:

Gázipari rendszerek, eszközök ismerete, Mérés és szabályozástechnikai alapismeretek, Szivattyúk, kompresszorok, technológiai edények működésének ismerete, Tűzvédelmi, biztonságtechnikai ismeretek, Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

Szakirányú középfokú végzettség (szénhidrogén ipari szakmunkás, technikus), Gáziparban töltött munkatapasztalat

Feladatok:

CH termelő kutak előírás szerinti üzemeltetése, Szénhidrogén-ipari létesítmények, gázelőkészítő üzemhez tartozó technológiai rendszerek üzemeltetése, A termelési folyamat, gépek és berendezések utasításban megadott gyakoriságú helyszíni ellenőrzése, valamint a kialakított hibaellenőrzési rendszeren keresztül azok távellenőrzése, A folyamatokkal kapcsolatos dokumentáció,

, Megbízóról:,

1999-ben lett alapítva, Főbb tevékenységeik közé tartoznak:, Szénhidrogén termelő technológiák üzemeltetése, Project menedzsment (fúrási és kútműveletek, felszíni technológiák), Tanácsadás

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Hosszú távú munkalehetőség fejlesztés alatt álló üzemekben, Fejlődési, képzési lehetőség, Teljesítmény arányos jutalmazási rendszer, Szálláshely biztosítása, Utazási költségtérítés, Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs