Online marketing koordinátor (Budapest)

Online marketing koordinátor

pozícióba várunk egy olyan önállóan dolgozni tudó és akaró csapatjátékos kollegát, aki szereti a változatos feladatokat, és nem riad vissza a felelősségteljes munkától sem.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Felhasználói adatbázisunk kezelése, leszűrések készítése,
  • E-mail kampányok ütemezése, tervezése a PR csapattal,
  • Statisztikák lekérdezése, készítése, kielemzése,
  • Közösségimédia-marketing, online kampányok tervezése és lebonyolítása,
  • Fizetett online kampányok (Facebook, Google Ads) koordinálása (saját kampány esetén tervezés, lebonyolítás és riport készítése, külső partner megbízása esetén kapcsolattartás),
  • B2B és B2C célközönségünk számára online kérdőívek szerkesztése, kezelése, eredmények lekérdezése, feldolgozása,
  • Piackutatási projektek lebonyolítása,
  • Campus és egyéb kampányok kidolgozásában és lebonyolításában való közreműködés, toborzás háttértámogatása,
  • Együttműködések kidolgozása és kapcsolattartás felsőoktatási intézményekkel,
  • A cég rendezvényein helyszíni feladatok ellátása,
  • Számlák bekérése, rendszerezése, adminisztrációja.

Te vagy a mi emberünk, ha magadra ismersz az alábbiak alapján:

  • Online marketing területen szereztél legalább 1-2 év szakmai tapasztalatot.
  • A Facebook és Ads kampányaink, hírleveleink kiküldésének menedzselése a te feladatod lesz, így ez nagyon fontos nekünk.
  • Kiemelkedő elemző készséged van, rutinosan mozogsz az Excelben.
  • Adatok kezelése, adathalmazok értelmezése, összefüggések megfogalmazása – ezeket szinte mindennap kérjük tőled, így némi monotonitástűrésre is szükséged lesz.
  • Rendelkezel piackutatási ismeretekkel.
  • Kérdőívek készítése és kiértékelése, valamint a statisztikák nyomon követése is hozzád fog tartozni.
  • Határozott személyiséged és jó koordinációs képességed van.
  • Nem jössz zavarba 1-1 projektmenedzseri feladattól (timing készítése, költségvetés követése, feladatok ütemezése, egyeztetés csapattagokkal).
  • Pontosan és precízen dolgozol.
  • Te vagy a mi emberünk, ha igényes vagy a leadott munkáidra, és nem okoz gondot, hogy betartsd a határidőket.
  • Önállóan és csapatban is megállod a helyed.
  • Szeretnénk, ha nem kellene kérdezgetnünk, hogy hogy áll egy feladat, de fontos, hogy a brainstorming-okból is kivedd a részed.
  • Alapszinten beszélsz angolul.
  • Nem kell angolul tárgyalnod, de fontos, hogy megértsd, ha angol szöveget látsz.
  • Teljes munkaidőben tudsz nálunk dolgozni.
  • Szezonális a leterheltségünk, évi 2 rendezvényünk alkalmával túlórákra is kell számítanod, melyeket természetesen később kompenzálunk (lecsúsztathatod).

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Versenyképes juttatással, plusz cafetériával honoráljuk munkád,
  • Rengeteg tudást adunk át, hogy szakmai fejlődésed határtalan lehessen (továbbképzési keretet is biztosítunk általad választott tréningeken való részvételre),
  • Minden szakmai kérdésedre válaszolunk, hogy minél inkább megismerd a marketing és a rendezvényszervezés szerteágazó világát,
  • Céges laptopot és okostelefont biztosítunk számodra,
  • 50%-os kedvezménnyel vásárolhatsz HVG könyveket, illetve kedvezményes napijeggyel látogathatod a Springday Health Club-ot,
  • Modern, zöldövezeti irodában dolgozhatsz, melyhez őrzött parkoló és kert is tartozik,
  • Kimeríthetetlen kávé- és teafogyasztásra lesz lehetőséged az irodában,
  • Egy jófej, vidám csapatba csatlakozhatsz be! :)

És ha többet szeretnél megtudni rólunk…

 Időnk nagy részében egyetemistáknak és frissen végzetteknek segítünk eligazodni a karrierépítés útvesztőjében, állásportálunkkal, a frissdiplomas.hu-val és változatos karrierprogramokkal egyaránt. Olyan események megszervezésén és lebonyolításán munkálkodunk, mint a HVG Állásbörze, így a rendezvényszervezés világában is otthonosan mozgunk.

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat 2019. augusztus 20-ig a "jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest