Online sales manager (Budapest)

V. kerületi szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Online sales manager

Elvárások:

A munkakör betöltésének követelménye felsőfokú végzettség, Online értékesítésben legalább 2 év tapasztalat., A munkakör ellátásához szükséges személyes kompetenciák:, Monotónia tűrés, nagyfokú precizitás, önállóság, felelősségtudat, proaktivitás, tárgyalókészség, A munkakör ellátásához szükséges társas kompetenciák:, Az angol nyelv aktív, legalább középfokú használata, OTA-rendszerek és valamely channel manager program ismerete

Előnyt jelent:

Más európai nyelv aktív használata (orosz, spanyol, francia, olasz, német), Hostware program ismerete, 2 héten belüli kezdés

Feladatok:

Az értékesítési igazgató irányítása alatt:, Az értékesítési részleg munkájának irányítása (3 fő), Online árazás,, Ár- és kapacitás kezelés az online rendszereken, Szerződések megújítása, Ártárgyalások levezetése, Konkurenciavizsgálat, , Megbízóról:, Több mint 20 éve a piacon lévő három csillagos, magas telítettséggel üzemelő, jól ismert szállodáink Budapest belvárosában (V. ker.), jól megközelíthető helyeken vannak., Ránk jellemző: kis fluktuáció, lendületes, fiatalos csapat, fejlődő szemléletű vezetés

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Pozíciónak megfelelő versenyképes fizetés, Fiatalos, jó hangulatú, fejlődő szemléletű közösség, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest