Öntödei technológus / mérnök (Törökszentmiklós)

Legyünk együtt sikeresek!

Jász-Nagykun-Szolnok megyébe keresünk vasöntödébe tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Öntödei technológus / mérnök

Feladatok

  • Öntészeti technológia meghatározása;
  • Termelésben dolgozók szakmai irányítása (10-15fő);
  • Öntőminták menedzselése;
  • Termelés támogatása;
  • Gyártás során felmerült problémák megoldása.

Elvárások

  • Öntészeti tapasztalat , min. 10 éves
  • Műszaki végzettség (a tapasztalat a legfontosabb!)
  • Hosszú távú elköteleződés

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Albérlet támogatás költözőknek (akár lakás biztosítása!)
  • Családias közeg

Munkavégzés helye

  • Törökszentmiklós

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Törökszentmiklós