ÖNTÖZÉSI/MŰSZAKI TECHNOLÓGUS (Kecskemét)

Magyarország egyik legnagyobb, folyamatosan bővülő hideghajtatásos paprika termesztéssel foglalkozó kertészetébe keresünk új kollégákat . A kertészet fő profilja a hideghajtatásos, fóliasátras paprikatermesztés korszerű automatizált öntözőberendezéssel és biológiai növényvédelemmel . Emellett 7,5 hektáron foglalkozunk levendula termesztéssel illetve a megtermelt paprika csomagolásával. A követkő 5 éven belül a kereskedelmi forgalomba kerülő robot technológia valamint a számítógépes folyamat felkövetés és kontroll szintén a kertészet fókuszában vannak az élőmunka csökkentése érdekében.

ÖNTÖZÉSI/MŰSZAKI TECHNOLÓGUS

Feladat

Az új technológiák projekt szintű bevezetése ,részvétel a fejlesztések installációjában. meglévő öntöző rendszer karbantartása. A kertészeti szakmunkát végző emberek irányítási feladataiban részvétel a többi vezetővel munkamegosztásban. Munkafolyamatok hatékonyságának javítása ,gépesítés, javaslatok új technológiák bevezetésére.

Kit keresünk:

Közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező, technológiai újdonságokban jártas, vagy affinis, innovatív, megoldásokat kereső, emberek irányításában tapasztalatot szerzett, határozott, teljesítményarányos fizetéssel jól motiválható munkatársakat.

Szükséges képességek, tapasztalatok (Előnyt jelent):

  • Mezőgazdasági /műszaki szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség (vagy családi gazdaságban szerzett tapasztalat)
  • Öntöző rendszerek, technológiák ismerete
  • Karbantartási feladatok elvégzésében szaktudás
  • Kertészeti szenzoros technológiák ismerete
  • MS office, különösen excel készség szintű használata
  • Eredményorientált ,generatív probléma megoldó gondolkodásmód
  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat

Mit nyújtunk:

  • Természet közeli élet a hétköznapokban
  • Együtt növekedési, fejlődési lehetőséget biztosítunk a kertészettel jövedelem valamint tudás, tapasztalat szempontjából.
  • Nemzetközi szintű vállalat irányítási rendszer bástyáin egy családi vállalkozás barátságos de célorientált környezete.

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Méntelek

Kecskemét