Operációs vezető (Tata)

(Tata, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Operációs vezető

Feladatok

  • Zökkenőmentes gyártási folyamat biztosítása, napi konzultáció a termelési részlegek vezetőivel;
  • A gyártandó termék mennyiségének és minőségének biztosítása;
  • Gyártási folyamatok optimalizálása;
  • Jogi szabályozások betartása;
  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • Belső anyagok rendelkezésre állásának biztosítása;
  • A gyártott termékek kiszállításának biztosítása a vevő számára;
  • Más területeken folyó munka monitorozása a felelős vezetőkkel összhangban, például anyagáramlás, minőségbiztosítás területén;
  • Felelős a minőségügyi szabványok betartásáért a minőségbiztosítási osztály támogatásával;
  • Új eljárások és folyamatok ajánlása a mennyiség és minőség javítására és a termelési költségek csökkentésére;
  • A HR vezetővel rendszeres konzultálás
  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében
  • Az egészségvédelmi és biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • Felelős az összes gyártással, karbantartással és belső anyagok kezelésével foglalkozó munkatársért
  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása saját alkalmazottaival, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása
  • A termelésben dolgozók vezetése és figyelemmel kísérése a Just in Time termelés
  • biztosítása érdekében
  • Részvétel új alkalmazottai kiválasztási és felvételi folyamataiban
  • Saját beosztottak teljesítményértékelése.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Min. 5 éves vezető tapasztalat gyártási környezetben;
  • Lean folyamatok profi szintű ismerete;
  • Multinacionális környezetben eltöltött min. 5 éves tapasztalat;
  • Tapasztalat min. 300 fős termelési terület vezetésében;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Jó problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes vezetői csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Céges autó, magánhasználatra is

Előnyök

  • Gazdasági másoddiploma
  • Német vagy más beszélt idegen nyelv

Munkavégzés helye

  • Tata, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-0610 (Nagy Gábor)

Tata