Operációs vezető / Raktárvezető (Kecskemét)

(Bács-Kiskun megye)

 Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat részére keresünk, csapatbővülés végett szakembert, a következő pozícióba:

Operációs vezető / Raktárvezető

Feladatok

  • Irányítása alá tartozó logisztikai terület működésének biztosítása;
  • Kb. 200 operatív munkatárs közvetett irányítása;
  • Új projektek bevezetésében való közreműködés;
  • Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete;
  • Információadás a menedzsment részére;
  • A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása;
  • A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel;
  • Operatív problémamegoldás.

Elvárások

  • Raktári logisztikában szerzett 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Német nyelv legalább társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Kiváló probléma megoldó képesség

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete
  • Projektimplementációban szerzett tapasztalat
  • Autóipari területen, ill. logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Országos mobilitás vállalása

Az ideális pályázó:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenség
  • Problémamegoldó-képesség
  • Határozott fellépés, vezetői attitűd

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Kecskemét