Operátor (Ajka)

Prohumán

Ajkai Partnercégünk összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleik nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok, többek között a szépségápolás, a háztartási kisgépek és autóipari ágazatokból. Ajkai telephelyén, megtalálható a termék előállítás összes lépése, mint például a szerszámgyártás, műanyag fröccsöntés, alkatrész gyártás, termék összeszerelés. A jelenleg közel 400 főt foglalkoztató ajkai Partnerünkhöz a 2017-es évben induló új projektjeinek támogatásához új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok

  • Szerelőüzem: Műanyag alkatrészek összeszerelése
  • Műanyagüzem: műanyag alkatrészek gyártása során az alkatrészek csomagolása és ellenőrzése
  • Fém-alkatrészgyártás: az automatizált sajtoló, élező és hőkezelő gépek vezérlése
  • Fém-alkatrészgyártás: A gépek alapanyaggal való ellátása, a gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Termékminőség ellenőrzése, minőségbiztosítási feladatok elvégzése
  • A gyártási dokumentáció kezelése

Elvárások

  • 3 műszak vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, jó alkalmazkodási készség

Előnyök

  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbéren felüli teljesítménybónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Havi cafeteria juttatás
  • Bérlettámogatás
  • Könnyű fizikai munka, jó hangulatú csapatban, tiszta és modern munkakörnyezetben, biztos nagyvállalati háttérrel

Munkavégzés helye

Ajka

Prohumán
Ajka