Operátor (Cegléd)

A hirdetés már lejárt!

Keress akár nettó 190.000 Forintot az alábbi pozícióban:

Operátor

Feladatok

  • Automata és félautomata gépek kezelése
  • Elkészített termékek darabszámának adminisztrálása
  • Részben kézzel végezhető feladatok (tördelés, vizuális ellenőrzés, csomagolás)

Elvárások

  • Vállalod a folyamatos 3 műszakos munkarendet
  • Megfelelő a színlátásod
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséged van
  • Betöltötted a 18. életévedet
  • Alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (World, Excel)

Amit kínálunk

  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 13.000 Ft)
  • Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz (0-20%)
  • Mert jelenléti bónuszra számíthatsz (0-5%)
  • Mert igénybe veheted az ingyenes buszjáratot több, mint 20 településről, ha lakhelyed nem Cegléd

Munkavégzés helye

Cegléd

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Cegléd