Operátor (Cegléd)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Németország legnagyobb félvezető gyártója, Ceglédi telephelyére

kollégákat keresünk

Operátor

Feladatok

  • Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása
  • Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével
  • Tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés
  • Számítógépes adminisztráció

Elvárások

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Word, Excel felhasználó szintű ismerete
  • Több műszakos, folyamatos munkarendet vállalása
  • Színvakság, színtévesztés kizáró ok!

Előnyök

  • Ha dolgoztál már ipari környezetben
  • Nem okoz gondot a védőöltözet
  • Ha azonnal munkába tudsz állni
  • Motivált vagy és tanulni szeretnél

Amit kínálunk

  • 250 000 - 300 000 Ft feletti bruttó átlagkereset (1100 Ft-os kezdő órabér)
  • Jelenléti- és teljesítmény célprémium
  • 13 000 Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • 40 000 Ft iskolakezdési hozzájárulás, iskoláskorú gyermekenként
  • Tiszta és biztonságos munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség, egészségszűrő programok
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenesbuszjárat 5 vonalon (1. Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 2. Nagykőrös - Csemő 3. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 4. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 5. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske

Munkavégzés helye

Cegléd

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Cegléd