Operátor (Miskolc)

Operátor

Feladatok

Miskolc Déli Ipari Parkjában lévő nemzetközi autóipari vállalat operátor munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel.

Követelmények

  • Középfokú végzettség, VAGY 8 általános iskolai végzettség és gyártósori tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet
  • Stabilitás, hosszú távú lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt
  • Cafeteria rendszer
  • Ötletmenedzsment rendszer
  • Munkahelyi és családi rendezvények
  • Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • Családias légkör
  • Modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet
  • Fejlődési /előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc