Operátor (Cegléd)

Operátor

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36.000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva, választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén.

A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően operátor kollégákat keresünk Ceglédre.

Legfontosabb feladatok:

  • termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása;
  • mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével;
  • tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés.

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség;
  • többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • 1000 Ft-os kezdő órabér;
  • 220.000 Ft bruttó átlagkereset;
  • 5% jelenléti és 15% teljesítményhez kötött havi célprémium;
  • céges buszjáratok 26 településről vagy 15 Ft-os kilométerenkénti benzintámogatás;
  • törvényi előírásoknál magasabb műszakpótlék;
  • 3 hónap után minimum nettó 13000.- Ft havi cafetéria;
  • nyugdíjpénztári hozzájárulás és iskolakezdési támogatás a cafetérián felül;
  • munkatársajánlási program akár 300 ezer forintos jutalommal;
  • ingyenes sportolási lehetőség, egészségszűrések;
  • vállalati rendezvények (Gyermeknap, Sportnap, Kirándulás, Advent);
  • tiszta és biztonságos munkakörülmények, kiszámítható munkarend;
  • tanulási, előlépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Önéletrajzát küldje el online a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva! Telefon: 30/ 410 5973

Cegléd