Operátor-Ajka (Ajka)

Operátor munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Sorja eltávolítása különböző módokon
  • Homokmagkészítés
  • Fűrészelés
  • Pakolás
  • Egyéb fizikai munkák

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyárban, termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Fémipari jártasság előnyt jelent
  • Monotónia tűrés és jó állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó 230.000 Ft / hó + 60.000 Ft / hó mozgóbér
  • Munkabérelőleg
  • Azonnali kezdés folyamatos felvételi
  • Bejárás támogatás (Ingyenes céges buszjárat)
  • Előrelépési lehetőség, ingyenes céges képzések
  • Megbízható, stabil munkahely

Munkabér

  • bruttó  230 000  Ft  / hó
Ajka