Optikai teszt mérnök specialista (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Optikai teszt mérnök specialistát veszprémi munkavégzésre.

Optikai teszt mérnök specialista

Feladatok

- Berendezések meghatározása célfeladat elvégzéséhez
- Kamerás rendszerek beállítása, betanítás
- Széria gyártósoron hibalehetőség kiszűrése

Követelmények

- Villamosmérnök / gépészmérnök végzettség vagy gépésztechnikus képesítés
- Optikai rendszerek használatában szerzett tapasztalat (kamerás rendszerek, vizsgálati ellenőrző, kiértékelő, mérő rendszerek)
- Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Relokációs lehetőség
- Sporttámogatás
- Komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
- Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém