Order Management Specialist (Global Order Desk) (Pécs)

(Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Order Management Specialist (Global Order Desk)
(Pécs)

Feladatok

  • A betanítás után sokrétű feladatok ellátása.
  • Nem csupán a T-Systems és az ITSH csapataival, hanem az ügyféllel is tarjuk a kapcsolatot.
  • Modern eszközök segítségével gyorsítjuk az információáramlást, amely a mindennapi munka elvégzéséhez szükséges.
  • Igazi csapatmunka felelősségteljes pozícióban.
  • Szolgáltatási szerződések lebonyolításának támogatása és koordinálása oly módon, hogy a szerződés teljesítése haladja meg a külső vagy belső ügyfél elvárásait adott költségvetési kereteken belül.
  • Ügyfél megrendelések végrehajtásának koordinálása, nyomon követése, a műszaki tartalom, a költségkeretek optimalizálása, a szerződésnek való megfelelés figyelembe vételével, a változások következményeinek felmérésével.
  • A megrendelés-kezelési és a hozzá kapcsolódó folyamatok illetve feladatok ellátása, támogatás nyújtása a szolgáltatási szerződések lebonyolításához a megrendelések kezelésével, teljesítésük koordinálásával, a megrendelések és változás-kérések státuszáról, illetve az elvégzett szolgáltatásokról naprakész információ szolgáltatásával az üzletág vagy az ügyfél részére.
  • A számlázási folyamat támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, előny: informatikai/műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban, középfokú angol nyelvtudás előny
  • Magabiztos Office felhasználói ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • Precizitás
  • Jó dokumentációs készség
  • Csapatjátékos

Előnyök

  • Order Management/Service Desk tapasztalat minimum 1-2 év erős előnyt jelent
  • Call Center tapasztalat illetve ITIL ismeretek előny
  • Tapasztalat IT szektorban előny

Pécs