Országos Közforgalmú Mozdonyvezető (Budapest)

Train Hungary Magánvasút Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörre

Országos Közforgalmú Mozdonyvezető

Feladatok

  • Vonatok biztonságos, gazdaságos továbbítása a forgalmi diszpécser által kiadott utasítások alapján.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Érvényes vasúti vontatójármű-vezetői engedély
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Lehetőség szerint minél több vizsgázott vonalismeret
  • Típusismeret ASEA illetve SULZER mozdonyainkra
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Start kártya

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest

Részletes szakmai önéletrajzokat várunk.

Budapest