Orvoslátogató (Jászberény)

(Pest és Jász-Nagykun-Szolnok megyék)

Gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk

ORVOSLÁTOGATÓT

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportolása
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése
  • Termék tréningek tartása, tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások

  • Rendeleti végzettség
  • Néhány éves orvoslátohgatói tapasztalat
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Munkavégzés helye

Pest és Jász-Nagykun-Szolnok megye,(Pest megye DK-i területe, Szolnok, Törökszentmiklós, Jászberény)

Jászberény