Orvoslátogató (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

(Borsod, Szabolcs, Hajdú)

Generikus gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára orvoslátogatót keresünk

 Északkelet-Magyarország (Borsod, Szabolcs, Hajdú) területére

Orvoslátogató

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel,
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség,
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus,
  • Megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar megyék.

Referenciaszám: HS-10781