Orvoslátogató (Budapest)

(Bp. és K-Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Originális gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára orvoslátogatót keresünk Budapest és Pest megye területére

Orvoslátogató

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel, szakorvosaival,
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség,
  • Minimum 2 éves orvoslátogatói tapasztalat,
  • Közép szintű angol nyelvtudás,
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus,
  • Megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Előnyök

  • Orvoslátogatói tapasztalat bőrgyógyászat területen.

Munkavégzés helye

Budapest és Pest megye

Referenciaszám: HL-10772

Budapest