Orvoslátogató (Magyarország)

Orvoslátogató értékesítési munkatársat keres.

Az A&D Pharma célja, hogy vezető szereplővé váljon a gyógyszerészet és a fogyasztói egészségvédelem területén. A cég stratégiai partnereivel közösen, helyi szinten tervezi meg egyedi, értékesítést támogató marketing aktivitásait, és ezekkel biztosítja a termékek pozícióját. A piacralépés kockázatainak jelentős részét az A&D Pharma vállalja, az eredményeit megosztja partnereivel, részvényeseivel és befektetőivel, a teljes átláthatóság követelményeinek megfelelően.

ORVOSLÁTOGATÓ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT KERES

(OTC és vényköteles termékek, orvostechnikai eszközök magyarországi forgalmazójánál)

FELADATOK:

  • saját, földrajzilag meghatározott részen kapcsolattartás háziorvosokkal, szakorvosokkal
  • orvosok részéről felmerülő kérdések megválaszolása
  • szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel
  • a cég portfóliójának képviselete és értékesítése a magyar piacon
  • kitűzött értékesítési tervek teljesítése, forgalomnövelés
  • meglévő partnerek terv szerinti látogatása, kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel (orvosok)
  • új ügyfélkapcsolatok kialakítása, a potenciális partnerek igényeinek felmérése, és azokból értékesítési eredmény generálása
  • hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal

ELVÁRÁSOK:

  • orvoslátogatói tapasztalat előny
  • gyógyszerismertetői regisztrációhoz szükséges felsőfokú végzettség
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • nagyfokú önállóság és mobilitás
  • kiváló kommunikációs készség, nyitott gondolkodás
  • pontosság, precizitás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • élő kapcsolatrendszer a területen lévő célcsoporttal
  • a piac és a versenytársak ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • jó munkafeltételek és környezet
  • céges autó és mobiltelefon
  • motiváló juttatási csomag

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:

  • egészségügy, gyógyszeripar
  • orvoslátogató
  • teljes munkaidő
  • értékesítés, kereskedelem
  • területi képviselő