Orvoslátogató - Dél-Nyugat Magyarország [IJ-SOL2019] (Budapest)

- Dél-Nyugat Magyarország [IJ-SOL2019]

Orvoslátogató - Dél-Nyugat Magyarország [IJ-SOL2019]

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjövedelmezőbb gyógyszeripari cégcsoportjának tagja, mely vezető szerepet tölt be a generikus és biohasonló gyógyszerek forgalmazásában, valamint úttörő a digitális terápiák területén. Elhivatott orvoslátogatók illetve lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk a dél-nyugat magyarországi régióban történő munkavégzésre (főleg Somogy és kis részben Baranya megye).

Feladatok

- háziorvosok, belgyógyászok, kardiológusok és gyermekorvosok látogatása
- saját területén a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű vevőkapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül
- meghatározott termékek promotálása a marketing- és értékesítési terveknek, valamint a belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
- kiemelkedő tudás megszerzése, ápolása, valamint ennek gyakorlati alkalmazása a kulcsfontosságú termékeket illetően
- rendszeres kapcsolattartás a régióban dolgozó kollégákkal és vezetőkkel

Elvárások

- orvos/fogorvos/gyógyszerész, más egészségügyi felsőfokú végzettség, biológus, vegyész
- 1-3 éves orvoslátogatói tapasztalat, ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Egyéb

- versenyképes fizetés
- kiemelkedő teljesítményalapú bónusz
- céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest