Orvostechnológiai Termékmenedzser (Budapest)

Orvostechnológiai Termékmenedzser pozícióba keresünk új munkavállalót, orvosi műszerek és eszközök forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára.

Orvostechnológiai Termékmenedzser

Az Orvostechnológiai Termékmenedzser legfontosabb feladatai:

  • Egészségügyi termékek promotálása, használatuk megismertetése
  • A termékek értékesítésének ösztönzése személyes ügyféllátogatások révén Magyarország egész területén
  • Kapcsolattartás szakemberekkel, előadások szervezése és megtartása
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, konferenciákon
  • Tanácsadás a termékekhez kapcsolódó új piaci lehetőségek terén.

Elvárások:

  • Legalább 2- 5 évnyi tapasztalat betegellátás terén (aneszteziológia, intenzív terápia, sürgősségi betegellátás, műtői gyakorlat) VAGY egészségügyhöz kötődő műszaki végzettség (biológus, vegyész, mérnök), valamint legalább 2- 5 éves tapasztalat orvostechnológiai termékek értékesítése terén.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magyarországon belül rendszeres ügyféllátogatások vállalása
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, nyitott, együttműködő személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés, home office lehetősége
  • Szakmai továbbképzési lehetőség, hazai és külföldi konferenciákon, tréningeken történő részvétel támogatása
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és szeretne egy mozgalmas és változatos feladatkört ellátó pozícióban dolgozni, kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Budapest