Összeszerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Összeszerelő

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk összeszerelő munkatársat.

Feladatok

  • Munkadarabok előírás szerinti összeszerelése, forrasztása betanítás után
  • Elektronikai eszközök, tartozékok kötegelése, csomagolása
  • Könnyebb anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Ülve végezhető feladatok
  • Igényes környezet

Előnyök

  • Közeli lakhely

  • Próbaidő után 8333 Ft készpénz, 17 500 Ft Erzsébet kártya

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Budapest