Összeszerelő (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Környezettecnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő

Elvárások:

  • Jó fizikai erőnlét (munka jellegéből adódóan),
  • Általános iskola,
  • Kézügyesség,
  • Igényes munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Asztalos szakirányú végzettség,
  • Esztergomi vagy környéki lakhely

Feladatok:

  • Vállalat termékein meghatározott szerelési és összeállítási munkák elvégzése,
  • A munkabiztonsági követelmények betartása,
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása,
  • , Megbízóról:,
    • Esztergomi, környezettechnikával foglalkozó vállalkozás keres műanyaghegesztőket, asztalosokat és összeszerelőket.,
    • Korszerű gépekkel rendelkeznek a munkavégzéshez.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Korszerű géppark,
  • Két műszakos munkarend,
  • Jó csapat,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Esztergom

Esztergom