Összeszerelő munkatárs (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő munkatárs

Hivatkozási szám: MD-02

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

Szeretnél végre egy saját lakást?

Unod, hogy a fizetésed majd fele elmegy az albérlet finanszírozására? ITT A LEHETŐSÉG! Jelentkezz hozzánk összeszerelő munkatársnak Esztergomba, tanulj bele a személygépkocsik teljes körű összeszerelésébe ÉS, AMÍG Kitartóan dolgozol, hogy elérd az álmaid addig sem kell költened lakásra, hiszen INGYENES SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK ahonnan INGYENES CÉGES BUSZ visz be dolgozni.

Sőt, az INGYENES ÉTKEZÉS lehetősége mellett se menjünk el szó nélkül, hiszen azokon a napokon amikor dolgozol, nem kell azon tört a fejed, hogy mit eszel, hiszen választható menüből kapod a meleg ételt.

Feladatok

  • Személygépkocsik teljes körű összeszerelése,
  • Elsősorban csavarozás,pattintás, ragasztás.

Elvárások

  •  8 általános iskola,
  • Jó fizikum és álló képesség,
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny

Műszaki affinitás

Amit kínálunk

Juttatások: br. 310.000- 410.000 Ft

  • INGYENES SZÁLLÁS (családias jellegűek)
  • INGYENES ÉTKEZÉS (meleg étel)
  • INGYENES CÉGES BUSZ A SZÁLLÁSTÓL
  • 13. HAVI FIZETÉS
  •  ÜDÜLÉSI HOZZÁJÁRULÁS (SZÉP KÁRTYA) 120.000 Ft

Munkavégzés helye

Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.