Összeszerelő operátor (Miskolc)

Összeszerelő operátor

Feladatok

Összeszerelő operátorokat keresünk Miskolci gyáregységekbe, azonnali kezdéssel!

  • 3-4 műszakba, különböző területre keresünk operátor kollégákat, több miskolci gyártó céghez.
  • Van olyan cég, ahol egyből belső állományba tudsz tőlünk bekerülni, de van ahol kölcsönzésről lenne szó.
  • A fizetés mindenhol más, részletek személyesen, vagy telefonon!
  • Az interjúra való felkészítésben segítünk, amennyire csak tudunk!

Követelmények

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • Többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak),
  • Jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • Minden cég állja a bejárást, tömegközlekedés esetén 100%-ban, Miskolc 80-100 km-es környezetében indítanak műszakos, ingyenes céges járatokat is!
  • Amennyiben mégis autóval szeretnél bejárni 15 Ft/km/fő jár,
  • Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség) modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc