Összeszerelő operátor (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Munkát keresel? Váltanál? Autóipari alkatrészek (klímaberendezések, villamos motorok, ablaktörlő rendszerek) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat akár AZONNALI SZERZŐDÉSKÖTÉSSEL, bruttó 240.000Ft-os kezdő fizetéssel, miskolci munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő operátor

Feladatok

  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen

Elvárások

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Juttatásokkal és egy nap túlórával akár br. 240.000Ft/hó kezdő bér
  • Már az első 3 hónap után fizetésemelés és előrelépési lehetőségek
  • Havi és éves bónuszok, karácsonyi jutalom
  • Évi br. 200.000Ft cafatéria (Szép-kártya)
  • Kedvezményes vásárlás több üzletnél és vendéglátó egységnél
  • Ingyenes munkába járás (tömegközlekedés 100%-os térítése, műszakokhoz igazított céges buszjáratok)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Miskolc

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Miskolc