Összeszerelő operátor (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Egri partnerünk Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres összeszerelő pozícióba.

Összeszerelő operátor

Feladatok

  • A szerelési tervek alapján a gépek beállítása, a szerelési folyamatok elindítása, felügyelete és az automatikus kalibrálások elvégzése
  • Az alkatrészlisták karbantartása az ellenőrzőlista szerint
  • Anyagmozgatás
  • A munkafolyamatok felfüggesztése, leállítása hibák, zavarok észlelése esetén
  • A gépek karbantartása és tisztítása a karbantartási terveknek megfelelően, a munkaterület tisztántartás

Követelmények

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség (szakmunkás végzettség, vagy fémipari/autóipari tapasztalat előny)
  • Lelkiismeretes munkavégzés,
  • Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság,
  • Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság,
  • Csapatban való együttműködés,
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszféra és attraktív munkakörnyezet
  • 8 órás munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzés, tréningprogramok és nyelvtanfolyam
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémium
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás
  • Étkezési támogatás
  • Különböző sportolási lehetőség
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Szervezett céges járatok Ózd és Tiszafüred felől.

Munkavégzés helye

Eger

Eger