P2P Helpdesk Intern (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Roche Szolgáltató (Európa) Kft. a Roche cégcsoport leányvállalataként 2006-ban alakult Budapesten azzal a céllal, hogy a cégcsoport pénzügyi és emberi erőforrás folyamatait támogassa világszerte. Több mint 100 Roche leányvállalat részére nyújt pénzügyi szolgáltatásokat Európa-szerte és a HR tevékenységeket is innen végezzük az egész Roche világ számára. A Roche Szolgáltató (Európa) Kft. egy fiatal, dinamikus, multikulturális csapat.

Téged keresünk, ha képes vagy komplex feladatok elemzésére és megoldására egy multinacionális, gyors tempójú környezetben, szoros együttműködésben az ügyfelekkel.

P2P Helpdesk Intern

Feladatok

  • Bejövő e-mailek feldolgozása
  • Sikertelen fizetlési folyamatok kivizsgálása
  • Fizetési javaslatok felülvizsgálata

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok nappali tagozaton
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos beállítottság
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1200 Ft/óra
  • Csapatépítőkön való részvétel
  • Szakdolgozatírás támogatása
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Angol nyelv folyamatos gyakorlása
  • Multikulturális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest