Palackozóüzemi munkatárs (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Palackozóüzemi munkatárs

Leírás

A Linde Healthcare QI® Services tevékenysége, a klinikák, a kórházak és a gondozó intézmények az orvosi gázellátására vonatkozó minőségi és biztonsági előírásainak megvalósításában nyújt segítséget.

Feladatok

  • Gázpalackok, közúti kocsik töltése az arra vonatkozó munkautasításoknak megfelelően
  • Töltési, gyártási és lefejtési folyamatok szakszerű végrehajtása
  • Töltő-, gyártó- és lefejtő berendezések üzemszerű használata, állapotának megóvása, tisztán tartása
  • Palackkarbantartással összefüggő tevékenységek
  • Telephelyre érkező vevők kiszolgálása, vevői palackok kezelése, raktárkészlet nyomon követése
  • Jogosítványnak megfelelő anyagmozgatási eszközök szakszerű kezelése

Elvárások

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • 2 műszakos munkavégzés (6.00-14.00; 13.30-21.30)
  • Fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Hosszú távú munkalehetőség (2022 év végéig)
  • Munkába járás támogatása: 15 Ft/km, vagy helyközi bérlet 86 %-a, vagy helyi bérlet 100%-a

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest