Partnerkapcsolati munkatárs olasz nyelvtudással [CZ-UIT03] (Budapest)

[CZ-UIT03]

Partnerkapcsolati munkatárs olasz nyelvtudással [CZ-UIT03]

Megbízónk

Megbízónk nemzetközi hátterű, piacvezető szolgáltató nagyvállalat. Budapesti központjukba keresünk új kollégát olasz és angol nyelvtudással.

Feladatok

- Olasz anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás
- Segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) és egyszerűbb technikai (first level szintű) problémák megoldása
- Komplexebb esetek továbbítása a seniorabb kollégáknak, egyeztetés a társcsoportokkal

Elvárások

- Erős középfokú angol és olasz nyelvtudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- IT affinitás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Olasz és angol nyelvtudás napi szintű használata
- Szakmai és nyelvi tréningek
- Előrelépési lehetőség cégen belül
- Modern, belvárosi iroda
- Fiatalos és lendületes csapat
- Versenyképes juttatási csomag

Pályakezdők és tapasztalattal már rendelkező álláskeresők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest