Pályakezdő munkatárs számviteli területre [BN-TPTP18J] (Budapest)

[BN-TPTP18J]

Pályakezdő munkatárs számviteli területre [BN-TPTP18J]

Megbízónk

Ügyfelünk egy skandináv hátterű gyártócég, melynek magyarországi pénzügyi központjának megbízásából keresünk pénzügyi és számviteli területre új munkatársakat.

Feladatok

- Tételek azonosítása, könyvelése és kódolása
- Részvétel a zárásban
- Részvétel a rekonsziliációban
- Könyveléshez szükséges információk összegyűjtése
- Szállítókkal, vagy vevőkkel történő kapcsolattartás
- pénzügyi adatok elemzése, hitel keretek megállapítása
- Problémás számlák feldolgozása
- Együttműködés a társosztályokkal
- Folyamatok fejlesztése

Elvárások

- Felsőfokú pénzügyi /számviteli vagy gazdasági végzettség
- Pénzügy, számviteli területen szerzett releváns tapasztalat
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Microsoft Office csomag ismerete
- Komplex látásmód
- Kommunikatív személyiség
- Kiváló problémamegoldó képesség

Előny

- Mérlegképes könyvelő szakképesítés
- SAP ismerete

Egyéb

- Versenyképes juttatási csomag + bónusz
- Karrierlehetőség
- Home Office
- Rugalmas munkaidő, rövid péntek
- Google style office

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest