Pályakezdő pénzügy-számviteli munkatárs [HA-TOTC20] (Budapest)

Pályakezdő pénzügy-számviteli munkatárs [HA-TOTC20]

Megbízónk

Nemzetközi hátterű gyártócég megbízásából keresünk pályakezdő pénzügy-számviteli munkatársat magabiztos angol nyelvtudással. A kiválasztott jelölt lehetőséget kap a maga területén piacvezető vállalat pénzügyi osztályán történő tapasztalatszerzésre és folyamatos fejlődésre. A versenyképes juttatási csomag mellett karrier lehetőség is adott cégen belül.

Feladatok

- Bankszámlák folyamatos figyelése
- Tételek könyvelése
- Hitelelemzéssel kapcsolatos feladatok ellátása
- Zárási folyamatokban való részvétel
- Rekonsziliációban való részvétel
- Ügyfelek tájékoztatása a vevő folyószámlájuk aktuális állapotáról
- Társosztályokkal való kapcsolattartás (RTR, PTP)
- Projektekben való részvétel
- Folyamatok fejlesztésében történő részvétel

Elvárások

- Felsőfokú pénzügyi/számviteli vagy gazdasági végzettség (legalább 2-3 félév számviteli tantárgy)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Kiváló analitikus készség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Proaktivitás

Előny

- Korábban szerzett releváns pénzügyi/számvitel tapasztalat

Egyéb

- Kiváló szakmai fejlődési lehetőség cégen belül és akár országon túl (nemzetközi karrier)
- Piacvezető és környezettudatos gyártócég
- "Activity based & high-tech" irodai környezet
- Heti 1 Home Office
- Rugalmas munkaidő
- Kiemelkedő fizetés és széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest